Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCAUN HIDRAULIC 3 SECTIUNI CU PISTON CENTRAL NEGRU
- Număr anunț
- DA23156865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,44 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 08:43
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.092,44 RON
din 2.092,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro