Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE CONFORM ADRESA 9559/2019

Număr anunț
DA23155743
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.431,22 RON
Valoare atribuită
4.431,22 RON
Data publicării
28.05.2019 16:31
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.431,22 RON

din 4.431,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.