- Număr anunț
- DA23154588
- Autoritate contractantă
- COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,51 RON
- Valoare atribuită
- 470,02 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:14
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
470,02 RON
din 462,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro