Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat

HARTIE COPIATOR A4

Număr anunț
DA23154552
Autoritate contractantă
Comuna Sinca - Brasov (CUI 4384583)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI RO25522123)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130 RON
Valoare atribuită
1.100 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
28.05.2019 15:13
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.130 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.