Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT 5 MARMORAT

Număr anunț
DA23153695
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,40 RON
Valoare atribuită
82,40 RON
Data publicării
28.05.2019 14:35
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,40 RON

din 82,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.