Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat

Pachet materiale sanitare

Număr anunț
DA23153281
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140,40 RON
Valoare atribuită
1.122,40 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
28.05.2019 14:20
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122,40 RON

din 1.140,40 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.