Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COSTUM FILTRU VERDE PANZA
- Număr anunț
- DA23151911
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- MORAR E LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19450626)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.840 RON
- Valoare atribuită
- 33.840 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 13:29
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.840 RON
din 33.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro