Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA 17 BURGHIE / DALTI SDS

Număr anunț
DA21906654
Autoritate contractantă
COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,86 RON
Valoare atribuită
142,86 RON
Data publicării
29.11.2018 13:38
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,86 RON

din 142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.