Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSECTICID K 300

Număr anunț
DA21906402
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,70 RON
Valoare atribuită
201,70 RON
Data publicării
29.11.2018 13:30
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,70 RON

din 201,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.