Ofertă acceptată
Cumpărare directă
180/1 Cheie inelara dublu cotita24x27, Unior
- Număr anunț
- DA21905879
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,12 RON
- Valoare atribuită
- 309,12 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:15
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309,12 RON
din 309,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro