Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie compresor cu piston fara ulei
- Număr anunț
- DA21905775
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- CARPAT INSTAL SRL (CUI RO26048118)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.585 RON
- Valoare atribuită
- 1.585 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:12
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.585 RON
din 1.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro