Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENT SPORTIV
- Număr anunț
- DA21905337
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,NAUM RAMNICEANU,, CORBI (CUI 29443553)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
- Cod CPV
- 37451720-7 · Echipament de protectie pentru fotbal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,16 RON
- Valoare atribuită
- 499,16 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:59
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,16 RON
din 499,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro