Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat
Servicii de Medicina Muncii
- Număr anunț
- DA21569189
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION BACIU TULNICI (CUI 28106738)
- Furnizor / câștigător
- CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.520 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 12:46
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.520 RON
din 1.900 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.