Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cearceaf examinare rola hartie PREMIUM, 2 straturi, 60 cm x 100 m
- Număr anunț
- DA23149512
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292,30 RON
- Valoare atribuită
- 298,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:05
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298,50 RON
din 292,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro