Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Reparatii interioare si exterioare Centrala termica si Vestiar
- Număr anunț
- DA21901335
- Autoritate contractantă
- SPORT CLUB MUNICIPAL GLORIA BUZAU (CUI 38078481)
- Furnizor / câștigător
- HIDRO CONSTRUCT KRN SRL (CUI 34996282)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.000 RON
- Valoare atribuită
- 443.559,38 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 10:54
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
443.559,38 RON
din 444.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 440,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.