Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile BAC si EN 2019 - conform Anunt publicitate ADV1079514

Număr anunț
DA23142410
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 4279855)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.019,72 RON
Valoare atribuită
8.019,72 RON
Data publicării
27.05.2019 15:35
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.019,72 RON

din 8.019,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.