Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consolodarea drumurilor comunale :Valea Boros , Valea Capelei , Paraul Mare .
- Număr anunț
- DA21889446
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
- Furnizor / câștigător
- LARENO-FA SRL (CUI RO13778854)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.337 RON
- Valoare atribuită
- 449.337 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 12:59
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449.337 RON
din 449.337 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro