Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii trotuare la gradinita cu program prelungit nr 4 , strada Salcamilor Reghin
- Număr anunț
- DA21886879
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- IRIS EXCEL SRL (CUI 34201122)
- Cod CPV
- 45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.700 RON
- Valoare atribuită
- 10.700 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:48
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.700 RON
din 10.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro