Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire ocumentatii pentru emiterea Titlurilor de proprietate

Număr anunț
DA21570606
Autoritate contractantă
COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE VLAD VALERIU CRISTIAN (CUI 28565463)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.900 RON
Valoare atribuită
24.900 RON
Data publicării
25.10.2018 13:39
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.900 RON

din 24.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.