Ofertă acceptată Cumpărare directă

Facturier format A5

Număr anunț
DA23160775
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
22822000-8 · Formulare comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
29.05.2019 11:12
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.