Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seminar de formare"Secretarul unității administrativ-teritoriale - garant al legalității deciziilor

Număr anunț
DA23159639
Autoritate contractantă
COMUNA CUMPANA JUDETUL CONSTANTA (CUI 4618170)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
Cod CPV
80522000-9 · Seminarii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
29.05.2019 10:34
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.