Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare teren de sport multifunctional in aer liber la Scoala Gimnaziala Grigore Ghica Voievod

Număr anunț
DA23158308
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD (CUI 24130679)
Furnizor / câștigător
LES CONNAISSEURS SRL (CUI RO36527029)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.048,80 RON
Valoare atribuită
124.048,80 RON
Data publicării
29.05.2019 09:44
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.048,80 RON

din 124.048,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.