Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament "Ziarul de Olt"
- Număr anunț
- DA23155722
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Furnizor / câștigător
- REX MEDIA PRESS S.R.L. (CUI RO15786870)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666,67 RON
- Valoare atribuită
- 666,67 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 16:28
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
666,67 RON
din 666,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro