Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Refacere sarpanta Sala de sport Liceul Teoretic Petre Pandrea - Zona Vestiare
- Număr anunț
- DA21867593
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- VETERANO A.G. SRL (CUI 38256775)
- Cod CPV
- 45261100-5 · Lucrari de sarpanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.017 RON
- Valoare atribuită
- 42.017 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:00
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.017 RON
din 42.017 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro