Ofertă acceptată Cumpărare directă

construire gard primaria birghis

Număr anunț
DA21866771
Autoritate contractantă
COMUNA BIRGHIS (CUI 4406088)
Furnizor / câștigător
MOHAIU FLORIN INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 21139088)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
27.11.2018 09:34
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 06:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.