Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Storcător Premium
- Număr anunț
- DA21561976
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- OURSSON APPLIANCE SRL (CUI RO33629270)
- Cod CPV
- 39711000-9 · Aparate electrice de uz casnic pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 16:46
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro