Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robot de bucatarie BOSCH MUM4856EU, vas 3.9l, blender 0.75l, masina de tocat carne, 600W, alb
- Număr anunț
- DA21559945
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.884 RON
- Valoare atribuită
- 2.884 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:45
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.884 RON
din 2.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro