Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABBYY FineReader 14 Standard / perseat / volume (5-10 lic.), Windows
- Număr anunț
- DA21900133
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.705,73 RON
- Valoare atribuită
- 3.705,73 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:19
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.705,73 RON
din 3.705,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro