Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii specializate de paza si patrulare

Număr anunț
DA21543753
Autoritate contractantă
COMUNA GIRLICIU (CUI 7249794)
Furnizor / câștigător
TOTAL DEFENDER 2012 SRL (CUI RO30460787)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.605 RON
Valoare atribuită
7.605 RON
Data publicării
23.10.2018 12:44
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.605 RON

din 7.605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.