Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de biblioteca

Număr anunț
DA23158048
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII ,,Ioan Moga" Ditesti ,Filipestii de Padure (CUI 29038887)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.476,86 RON
Valoare atribuită
2.476,86 RON
Data publicării
29.05.2019 09:35
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.476,86 RON

din 2.476,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.