Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carte de colorat cu imagini si text
- Număr anunț
- DA23156125
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52,25 RON
- Valoare atribuită
- 52,25 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 00:48
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52,25 RON
din 52,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro