Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem pompa submersibila ESPA
- Număr anunț
- DA23155895
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALTINA (CUI 4307122)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT POWER TOOLS S.R.L. (CUI RO38560757)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.049,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.049,58 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 17:01
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 17:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.049,58 RON
din 3.049,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro