Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tavita spuma poliuretan 1 compartiment
- Număr anunț
- DA23149623
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.720 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:08
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.720 RON
din 1.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro