Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon DECT fara fir Panasonic KX-TGB210FX cu Caller ID, 3 receptoare

Număr anunț
DA21897766
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,24 RON
Valoare atribuită
209,24 RON
Data publicării
29.11.2018 09:03
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,24 RON

din 209,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.