Ofertă refuzată Cumpărare directă

Raft metalic Qracks, 2000 x 1000 x 500 mm, 5 polite MDF, montaj fara surub, prin clip

Număr anunț
DA23128127
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.897,50 RON
Valoare finală
3.897,50 RON
Data publicării
24.05.2019 12:38
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.