Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set placute si stampile

Număr anunț
DA23154610
Autoritate contractantă
COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
Furnizor / câștigător
TIMINI NOU SRL (CUI RO37683409)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.325,75 RON
Valoare atribuită
2.325,75 RON
Data publicării
28.05.2019 15:15
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.325,75 RON

din 2.325,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.