Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar albastru cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25 buc/um
- Număr anunț
- DA23153335
- Autoritate contractantă
- Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,40 RON
- Valoare atribuită
- 131,40 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:21
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,40 RON
din 131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro