Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport pentru documente Flaro Lux albastru mat
- Număr anunț
- DA23151886
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 22853000-4 · Suporturi de dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 741,50 RON
- Valoare atribuită
- 741,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 13:29
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
741,50 RON
din 741,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro