Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coperti pentru arhivare, format A4, mucava 1,5 mm, caserate amb fete, pers. (incl. MAI), perechi.

Număr anunț
DA23143123
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
BENINO SRL (CUI RO14404009)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,50 RON
Valoare atribuită
1.137,50 RON
Data publicării
27.05.2019 17:27
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,50 RON

din 1.137,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.