Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUS IT

Număr anunț
DA23162478
Autoritate contractantă
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVĂ ”SF. VASILE” CRAIOVA (CUI 5047004)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.991,59 RON
Valoare atribuită
1.991,59 RON
Data publicării
29.05.2019 12:18
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.991,59 RON

din 1.991,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.