Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATUROI STRADA CU COADA DIN BAMBUS

Număr anunț
DA23161525
Autoritate contractantă
MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE (CUI 33350037)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39812400-1 · Articole de maturat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,80 RON
Valoare atribuită
55,80 RON
Data publicării
29.05.2019 11:37
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,80 RON

din 55,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.