Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alcool etilic 96% p.a. /Acetona/Alcool Metilic/Tert-Butyl
- Număr anunț
- DA23157973
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 867 RON
- Valoare atribuită
- 867 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 09:32
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
867 RON
din 867 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro