Ofertă acceptată Cumpărare directă

servivicii sanitar veterinare

Număr anunț
DA21554432
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
CMVI Dr. Cucu G. Vlad Andrei (CUI 32985694)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.285 RON
Valoare atribuită
3.285 RON
Data publicării
24.10.2018 11:27
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.285 RON

din 3.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.