Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU N PVC 0.9% 250 ml

Număr anunț
DA23144975
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.730,50 RON
Valoare atribuită
3.730,50 RON
Data publicării
28.05.2019 09:27
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.730,50 RON

din 3.730,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.