Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare acoperis foisor invelit cu sindrila

Număr anunț
DA23143755
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
MARIO ROXI DENS S.R.L. (CUI 38935024)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
28.05.2019 08:28
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 16:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.