Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE A SPATIILOR VERZI SI A ALEILOR PIETONALE 2 LUNI
- Număr anunț
- DA21557402
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- IDEAL TEHNICO MEDICALE S.R.L. (CUI 29617960)
- Cod CPV
- 90611000-3 · Servicii de curatenie stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.870,06 RON
- Valoare atribuită
- 12.870,06 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 13:15
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.870,06 RON
din 12.870,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro