Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,2% sub estimat

Produse Birotica, Curatenie si Papeterie

Număr anunț
DA21570994
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,49 RON
Valoare atribuită
318,94 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 13:53
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,94 RON

din 336,49 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 17,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.