Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb si accesorii pentru autoturisme si autoutilitare
- Număr anunț
- DA23159185
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- MIHNE COM SRL (CUI RO6533991)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.726,92 RON
- Valoare atribuită
- 15.726,92 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:16
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.726,92 RON
din 15.726,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro