Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii divertisment cu ocazia zilei copilului si are loc pe 31.05.2019 Evenimentul are loc la Par

Număr anunț
DA23128409
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ILFOV (CUI 17093675)
Furnizor / câștigător
TOPFLY SRL (CUI RO32941949)
Cod CPV
92300000-4 · Servicii de divertisment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.840 RON
Valoare atribuită
15.840 RON
Data publicării
24.05.2019 12:49
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.840 RON

din 15.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.