Ofertă acceptată Cumpărare directă

FUSER FIXING FILM + PRESSURE ROLL CANON MF 3220

Număr anunț
DA23156434
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,80 RON
Valoare atribuită
142,80 RON
Data publicării
29.05.2019 08:09
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,80 RON

din 142,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.